Start | Rzeszów | RzeszĂłw. Rajd pijanego po stadionie

RzeszĂłw. Rajd pijanego po stadionie

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font
O tym, Ĺźe telewizja ma wpływ na zachowania swoich odbiorców przekonali się wczoraj  policjanci   z sekcji  ruchu drogowego. Wezwani na stadion klubu Resovii,  zatrzymali kierowcę samochodu BMW, który niemal jak w telewizyjnym serialu „rajdował” po płycie stadionu. Drogę ucieczki po szaleńczym popisie jazdy udaremnili pracownicy ochrony, zamykając bramę wyjazdową z obiektu.

Wczoraj ok. godz. 19, 32-letni mieszkaniec Rzeszowa chcąc zaimponować swojej koleĹźance, zachował się jak w telewizyjnym serialu, w którym główny bohater swoim  fiatem w iście rajdowym tempie przewiózł swoją Ĺźonę  po torze wokół boiska.

Zatrzymany przez policjantów na stadionie Resovii kierowca BMW, miał za pewne nadzieję na pobłaĹźliwość funkcjonariuszy podobną, jaka spotkała za podobny wyczyn serialowego bohatera. - Zapomniał jednak, Ĺźe tamten był trzeĹşwy i miał przy sobie dokumenty uprawniające do kierowania samochodem. Pechowy naśladowca dokumentów nie posiadał, a w wydychanym przez niego powietrzu, policyjny alkomat wykazał 3,41 promila alkoholu – mówi podinsp. Zbigniew Kocój, rzecznik rzeszowskiej policji.

Jak wytrzeĹşwieje, za swój wyczyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.  
  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.