Start | Nasze filmy i spoty | Rzeszów. Wyjątkowa lalka Scarah Screams™ do zdobycia

Rzeszów. Wyjątkowa lalka Scarah Screams™ do zdobycia

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Marka Monster High™ zawitała do Polski ponad rok temu, podbijając serca tysięcy nastolatek. Zabawki, przybory szkolne i akcesoria sygnowane logo Straszyceum są dziś jednymi z najbardziej rozchwytywanych produktów. Teraz, specjalnie dla wszystkich fanów, marka Monster High™ przy współpracy z siecią sklepów TOYS“R”US przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do zdobycia jest kolekcjonerska lalka Scarah Screams™.

Scarah Screams™, 15-letnia córka znanych potworów z rodu Banshee, dostępna będzie w Polsce wyłącznie w trzech egzemplarzach! Trafi do rąk laureatów konkursu, który odbędzie się w sobotę 24 listopada. Niepowtarzalną szansę na zdobycie lalki Scarah Screams™ mają wszyscy, którzy w godz. 12.00-17.00 pojawią się w jednym z trzech sklepów TOYS“R”US przebrani za postać z Monster High™.

Zdjęcia prezentujące wszystkie „metamorfozy” inspirowane stylem Monster High™ zostaną poddane głosowaniu na oficjalnym profilu marki na portalu NK.pl. Lalka Sarah Screams™ trafi do jednego autora najbardziej elektryzującego przebrania w każdym z trzech sklepów objętych akcją. Dodatkowo, na wszystkich uczestników zabawy czekać będą nagrody niespodzianki przygotowane przez firmę Mattel® i Egmont.

Lokalizacja sklepów TOYS“R”US biorących udział w konkursach:

• Warszawa – Blue City

• Rzeszów – Millenium Hall

• Gdańsk – Auchan

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.toysrus.pl, www.nk.pl/monsterhigh oraz w punkcie informacyjnym w każdym sklepie TOYS“R”US.

Szczegółowe informacje na temat bohaterów można znaleźć na stronie internetowej www.monsterhigh.pl, na oficjalnym profilu marki na portalu NK.pl, oraz na kanale YouTube/monsterhighpolska. Oprócz zdjęć i opisów każdej z postaci, na fanki Monster High™ czekają liczne gry on-line, quizy, zabawy oraz odcinki serialu poświęconego przygodom uczniów legendarnego „Straszyceum”.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.