Start | Nasze filmy i spoty | Krasne k. Rzeszowa. Dziecięce igraszki w galerii handlowej

Krasne k. Rzeszowa. Dziecięce igraszki w galerii handlowej

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Przez całe dwa dni potrwa świętowanie Dnia Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Krasne. 1 i 2 czerwca na najmłodszych czeka wiele niespodzianek, m.in. występ duetu cyrkowego, wspólne malowanie obrazków, konkursy z nagrodami, a także przygotowany specjalnie dla dzieci pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Dzień Dziecka zajmuje niezwykłe miejsce w kalendarzu wszystkich świąt. Co roku z utęsknieniem czekają na niego wszystkie maluchy. Wiąże się on bowiem z licznymi atrakcjami, organizowanymi specjalnie dla najmłodszych.

Niezwykle ciekawie dla maluchów zapowiada się pokaz żonglerki, iluzji i ekwilibrystyki zaprezentowany przez duet cyrkowy z Cieszanowa. Cyrkowi artyści zaskoczą profesjonalną tresurą gołębi, niepowtarzalną zabawą z pieskiem oraz zatańczą z wężem – wielkim pytonem tygrysim! Nie zabraknie również tradycyjnej jazdy na monocyklu i hola hop show.

Wśród niespodzianek w CH Auchan znajdą się konkursy z nagrodami i zabawy z chustą animacyjną. Ponadto animatorzy będą zachęcać dzieci do stworzenia wielkiego obrazu, który zostanie później zaprezentowany w galerii handlowej. Każdy będzie mógł jeszcze przez kilka dni podziwiać wspólne dzieło swoich pociech.

Z kolei w niedzielę, 2 czerwca, o godzinie 14 maluchy odwiedzi wyjątkowo zabawny Clown. Źródłem wielu radości będą gigantyczne bańki mydlane i wspólne zabawy z ulubionymi dziecięcymi przebojami.

Podczas beztroskiej zabawy nie wolno zapominać o bezpieczeństwie, dlatego też w galerii odbędzie się pokaz udzielania pierwszej pomocy. Ratownik medyczny zaprezentuje maluchom i rodzicom metody udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach, np. robienie masażu serca i sztucznego oddychania na fantomie dorosłego i dziecka. Wskaże, jak reagować i co zrobić w nagłych domowych przypadkach, np. zakrztuszenia się, czy różnych obrażeń. Dzieci zapoznają się także z alarmowymi numerami telefonów, by móc z nich skorzystać w razie niebezpieczeństwa. Pokazy udzielania pierwszej pomocy odbędą się w sobotę od godz. 13 do 16 i w niedzielę od godz. 14 do 17.

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka w Centrum Handlowych Auchan Krasne będą dostępne 1 czerwca w godzinach 11 – 18, a 2 czerwca od godz. 11 do godz. 17.

 

 

 

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.