Start | Wiadomości | Miasto i Gmina Głogów Młp. | Polska. FAM poszukuje aktywnych animatorów

Polska. FAM poszukuje aktywnych animatorów

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Fabryka Aktywności Młodych rozpoczęła zakrojone na ogólnopolską skalę poszukiwania najlepszych animatorów aktywności młodych i wolontariuszy, ogłaszając Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana”. Do 11 maja w 16 województwach wybranych zostanie 160 osób (5 animatorów i 5 wolontariuszy w każdym województwie), którzy obdarowani zostaną „Serduchami” za „produkcję dobra” w swoim środowisku.

Ekipa FAM TV odwiedzi laureatów z kamerami i udokumentuje ich działania. Z tych materiałów powstanie 10 filmów dokumentalnych, które w listopadzie przekazane zostaną do szkół w całym kraju, by pedagodzy i nauczyciele mogli organizować ciekawe lekcje o wolontariacie młodzieżowym.

Konkurs ten jest inauguracją trzyletniego projektu Fabryki Aktywności Młodych, którego celem jest poszukiwanie i wdrażanie na wielu płaszczyznach ciekawych, nowatorskich i przede wszystkim skutecznych form promocji wolontariatu młodzieżowego w Polsce. Ma zachęcać młodych ludzi do oderwania się od wirtualnego świata i uaktywniania w swoim środowisku lokalnym.

Prosimy Was o nagłośnienie naszej akcji (w załączeniu przesyłamy krótką notkę prasową dot. konkursu Poszukiwany Poszukiwana, pełny opis tegorocznych zaplanowanych działań projektowych oraz grafikę plakatu i logo Fabryki Aktywności Młodych), żebyśmy mogli odnaleźć osoby, które produkują dobro na rzecz swoich lokalnych środowisk. Dzięki Waszemu zaangażowaniu będziemy w stanie dotrzeć do najlepszych animatorów i wolontariuszy i postawić ich za wzór dla młodzieży w całej Polsce.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.