Start | Wiadomości | Polecane imprezy - zobacz więcej | Rzeszów. Ekologiczna i zdrowa żywność wraca

Rzeszów. Ekologiczna i zdrowa żywność wraca

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

W najbliższy czwartek 2 października w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się kolejny EkoBazar. Podczas czterodniowej imprezy będzie można kupić ekologiczne wędliny, ciasta, chleby litewskie, miody oraz przyprawy i prawdziwe oscypki. Nie zabraknie także rękodzieła artystycznego. EkoBazar potrwa do niedzieli 5 października. Stoiska wystawców można odwiedzać w godzinach od 10:00 do 20:00.

 

Organizowany w rzeszowskiej Plazie EkoBazar to impreza, podczas której można kupić produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur. Jest to przedsięwzięcie skierowane głównie do osób poszukujących produktów regionalnych oraz ekologicznej żywności. W trakcie imprezy oprócz zakupów można skorzystać także z wielu degustacji oraz prezentacji naturalnych produktów.

 

Październikowy EkoBazar tradycyjnie odbędzie się w atrium rzeszowskiej Plazy. Podczas imprezy będzie można kupić m.in. ekologiczne wędliny, domowe ciasta oraz sery regionalne w tym prawdziwe oscypki. Na stoiskach wystawców pojawią się także oryginalne litewskie produkty m.in. chleby, a także naturalne miody oraz świeże przyprawy. Wszystkie produkty, które dostępne będą podczas EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów są ekologiczne i przygotowane według tradycyjnych receptur. Dodatkową atrakcją październikowego EkoBazaru będą stoiska z rękodziełem artystycznym m.in. biżuterią oraz produktami z kamienia.

 

Październikowy EkoBazar w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w najbliższy czwartek (2.10) i potrwa do niedzieli (5.10). Stoiska zlokalizowane na parterze Centrum można odwiedzać codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.