Start | Wiadomości | Rzeszów i okolice - zobacz więcej | Rzeszów. Wystawa "PolskaodNowa"

Rzeszów. Wystawa "PolskaodNowa"

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Przygotowana przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów wystawa „Polska OdNowa” obrazuje jak wiele w ciągu 16 miesięcy istnienia rządu Tadeusza Mazowieckiego udało się osiągnąć oraz prezentuje fundamenty, które jego rząd położył pod budowę wolnej i demokratycznej Polski.

 

Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się 12 września 2014 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie jest pierwszym urzędem, w którym wystawa jest eksponowana. 8 stycznia br. wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska otworzyła wystawę zachęcając wszystkich zainteresowanych do jej zwiedzania.

 

Zapraszamy zorganizowane wycieczki szkolne i osoby indywidualne do obejrzenia wystawy. Ekspozycje są prezentowane w sali klubowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie od 8 stycznia do 11 lutego br., od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 15.00.

 

Informacja dla szkół i nauczycieli

 

W celu ustalenia terminu i godziny zwiedzania proszę kontaktować się z Agnieszką Skałą z Biura Wojewody (tel. 17 867 12 51, tel. kom. 663 220 119). Wejścia będą odbywać się co godzinę w grupach do 30 osób (dzieci i młodzież muszą być pod nadzorem opiekuna). Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowało scenariusz lekcji do przeprowadzenia przed wystawą oraz materiały na warsztat, który można przeprowadzić podczas zwiedzania ekspozycji (szczegóły w linku).

 

Informacja dla osób indywidualnych

 

Osoby indywidualne mogą odwiedzać wystawę w podanych wyżej terminach jej prezentacji.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.