Start | Wiadomości | Rzeszów i okolice - zobacz więcej | Krasne k. Rzeszowa. Wiosenne spotkanie teatralne dla najmłodszych

Krasne k. Rzeszowa. Wiosenne spotkanie teatralne dla najmłodszych

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Dlaczego warto jeść owoce i warzywa, czemu niezbędny jest ruch na świeżym powietrzu i co by się stało, gdybyśmy żywili się tylko słodyczami – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Krasne. W najbliższą sobotę podczas bajecznego spotkania teatralnego maluchy stworzą także oryginalne dekoracje z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Dla niektórych dzieci dbanie o codzienną higienę to nieprzyjemny obowiązek. O tym, jak ważne jest mycie zębów, jedzenie zdrowych posiłków i codzienny ruch przekonają się maluchy podczas spektaklu pt. „W zdrowym skrzacie zdrowy duch”. Już w najbliższą sobotę 21 marca na scenie w pasażu Centrum Handlowego Auchan Krasne zaprezentowana zostanie opowieść o małym krasnalu Milusiu, który nie bardzo wie, co jest dla niego dobre, a co nie.

Niesforny bohater ciągle grymasi, nie chce jeść i nie dba o higienę, dlatego zostaje ukarany przez wróżkę, która zabiera mu głos. Miluś musi teraz poprosić o pomoc małych widzów. Czy z pomocą najmłodszych krasnalowi uda się ponownie przemówić? Czy bohater zmieni swój styl życia i zatroszczy się o zdrowie?

Wiosennemu spektaklowi z cyklu „Bajeczne soboty” towarzyszyć będą także wielkanocne warsztaty i animacje. Przy specjalnych stanowiskach najmłodsi będą mogli stworzyć między innymi barwne pisanki, świąteczne kartki z życzeniami dla najbliższych, a także oryginalne zajączki. Maluchy dowiedzą się również, co powinno się znaleźć w tradycyjnym koszyczku wielkanocnym.

Spotkanie dla najmłodszych odbędzie się w sobotę 21 marca w Centrum Handlowym Auchan w Krasnem koło Rzeszowa. Animacje i warsztaty odbędą się w godzinach 14.00 – 18.00, spektakl pt. „W zdrowym skrzacie zdrowy duch” odegrany zaś zostanie o godzinie 13.00 oraz 17.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.