Start | Wiadomości | Region - zobacz więcej | Podkarpackie. Przemyskie Targi Edukacji i Pracy 2015

Podkarpackie. Przemyskie Targi Edukacji i Pracy 2015

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Działający przy WSPiA Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP zapraszają na największe w Przemyślu Targi Edukacji i Pracy. Impreza, w której uczestniczyć będzie prawie 50 wystawców, odbędzie się w najbliższy piątek 27 marca 2015 r. Targi można odwiedzić w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie WSPiA w Przemyślu przy ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II 2.

 

Przemyskie Targi Edukacji i Pracy to impreza cykliczna, ciesząca się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. W ubiegły roku odwiedziło ją 1500 osób, dla których przygotowano prawie 500 ofert pracy w kraju i za granicą. Podobnie będzie w tym roku. Przez cały dzień zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi przez agencje pośrednictwa pracy, służby mundurowe, instytucje państwowe, firmy z branży produkcyjno-usługowej oraz szkoły ponadgimnazjalne z Przemyśla i Uczelnie Wyższe z Podkarpacia.

 

W tym roku podczas targów swoje stoiska zaprezentują m.in. Work Service, GRH Sp. z o.o., Aterima Med, Promedica24, NL Jobs Polska Sp. z o.o., Covebo Work Office, EAE Elektronik, Akcja Job Sp. z o.o., Votum S.A., Sanmarks Sp. z o.o. oraz Sherpa International Force. Wśród wystawców znalazło się także wiele instytucji państwowych oraz służb mundurowych m.in. WORD Przemyśl, Państwowa Inspekcja Pracy, Cech Rzemiosł Różnych, Izba Celna w Przemyślu, WKU Jarosław, Straż Miejska, Zakłady Karne, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, Policji, Powiatowy i Wojewódzki Urząd Pracy w Przemyślu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP i Hufiec Pracy 9-13 w Przemyślu. Swoją ofertę zaprezentuje również Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu, działający przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

 

Głównym celem Przemyskich Targów Edukacji i Pracy jest promocja zatrudnienia oraz pomoc w aktywizacji zawodowej i stworzeniu płaszczyzny wspólnej komunikacji pomiędzy absolwentami szkół średnich i wyższych a pracodawcami. W czasie Targów można także uzyskać informację o perspektywach zdobycia wykształcenia i rozwoju swojej kariery.

 

Przemyskie Targi Edukacji i Pracy odbędą się w najbliższy piątek 27 marca w siedzibie Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu przy ul. Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II 2. Do odwiedzania stoisk wystawców zapraszamy w godzinach od 10:00 do 14:00.

 

Organizatorem imprezy jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu oraz Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” działający przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Patronat nad imprezą objęli: Wojewoda Podkarpacki, Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Powiatu Przemyskiego.

 

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.