Start | Wiadomości | Rzeszów i okolice - zobacz więcej | Rzeszów. Nożem w brata

Rzeszów. Nożem w brata

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności usiłowania zabójstwa. Pokrzywdzony mężczyzna został ugodzony nożem przez brata i w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Policjanci zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany

 

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni w piątek około godz. 17. W mieszkaniu przy ulicy Dąbrowskiego miało dojść do pchnięcia nożem. Rannemu mężczyźnie pomocy udzielił lekarz pogotowia ratunkowego. W stanie ciężkim został on przewieziony do szpitala.
 

Na miejscu policyjna ekipa dochodzeniowa zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia przebiegu zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali również 30-letniego brata pokrzywdzonego. Początkowo twierdził on, że brat został ugodzony nożem przez mężczyznę, z którym w mieszkaniu pili alkohol. Jednak z uwagi na niespójne wyjaśnienia, policjanci nie dawali im wiary. 
 

Podczas szczegółowego rozpytani 30-latek przyznał się do winy. Faktycznie, w tym dniu wspólnie z dwójką znajomych spotkanych w parku, pili alkohol. Jednak do zdarzenia doszło kilka godzin później, już po ich wyjściu. Mężczyzna pchnął nożem, leżącego w łóżku brata, ponieważ ten miał go wyzywać i obrażać.
 

W sobotę prokurator z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów przedstawił zatrzymanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Na jego wniosek Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosowała wobec 30-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.