Start | Wiadomości | Rzeszów i okolice - zobacz więcej | Rzeszów. Zatrzymany za posiadanie marihuany

Rzeszów. Zatrzymany za posiadanie marihuany

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie marihuany. Podczas kontroli znaleźli przy zatrzymanym kilkanaście woreczków strunowych z suszem roślinnym. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to narkotyk. Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności sprawy.

 

Zatrzymanie było konsekwencją działań podejmowanych w celu ujawniania i zatrzymywania osób mogących posiadać niedozwolone środki odurzające. W poniedziałek wieczorem policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego uzyskali informacje o mężczyźnie mogącym posiadać marihuanę. 

 

Jego samochód zlokalizowali na parkingu w rejonie osiedla Zalesie. W samochodzie było czterech mężczyzn. Przy podejrzewanym, 18-letnim mieszkańcu Rzeszowa, funkcjonariusze znaleźli 14 woreczków strunowych z zawartością suszu roślinnego, które miał ukryte w odzieży. Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 18-latka gdzie znaleźli wagę elektroniczną ze śladami suszu roślinnego. Pozostałe osoby nie miały przy sobie zabronionych substancji. 
 

W komendzie zabezpieczone substancje poddano wstępnemu badaniu. Tester wskazał, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wyjaśnianiem sprawy zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Przedstawili podejrzanemu zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.