Start | Wiadomości | Miasto i Gmina Głogów Młp. | Gmina Głogów Młp. 3000 nowych drzew w lesie

Gmina Głogów Młp. 3000 nowych drzew w lesie

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Pracownicy magazynu logistycznego DB Schenker Logistics w Bydgoszczy, we współpracy z Nadleśnictwem Głogów Małopolski, zasadzili 3000 nowych drzew w pobliskim lesie.

 

Akcja sadzenia drzew odbyła się w ramach programu wolontariatu pracowniczego „Zielony Czas Pomagania w DB Schenker Logistics”.

 

Pracownicy-wolontariusze z Rzeszowa posadzili 3000 sztuk sadzonek sosny zwyczajnej w lesie koło Głogowa Małopolskiego. W prace zaangażowały się także rodziny pracowników, osoby towarzyszące, a także kierowcy na co dzień współpracujący z DB Schenker Logistics. Całość nadzorowali przedstawiciele Nadleśnictwa w Głogowie Małopolskim. Pomimo ciężkiej pracy i zmiennych warunków pogodowych (chwilami padał deszcz) nikomu nie zabrakło ekologicznego zapału. Sadzenie drzewek zakończyło się pełnym sukcesem.

 

DB Schenker Logistics co roku organizuje dwie edycje programu wolontariatu pracowniczego: „Świąteczny Czas Pomagania” (w okresie bożonarodzeniowym) oraz „Zielony Czas Pomagania” (na wiosnę), którego celem są działania z zakresu ekologii i bezpieczeństwa. Dotychczas w 11 edycjach zrealizowano łącznie 215 projektów pomocowych w różnych miejscowościach Polski. W tej edycji odbywa się kolejne 28 projektów.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.