Start | Wiadomości | Polecane imprezy - zobacz więcej | Jarosław. Dzień otwarty huty

Jarosław. Dzień otwarty huty

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Światowy lider w produkcji opakowań szklanych, firma O-I, z okazji obchodów 40-lecia huty w Jarosławiu, organizuje dzień otwarty na terenie zakładu. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość zwiedzania huty w sobotę, 20 września, w godzinach 9:00 - 14:00.

 

„Huta szkła w Jarosławiu jest jednym z największych zakładów produkujących szklane opakowania na świecie. Huta produkuje opakowania szklane dla producentów żywności dla dzieci, wyrobów alkoholowych, piwa oraz napojów bezalkoholowych” – mówi Viivika Remmel, Country Group Executive na Europę Środkowo-Wschodnią. „W tym roku będziemy wspólnie z pracownikami świętowali 40 lat istnienia zakładu. Jest to doskonała okazja, by dać wszystkim chętnym możliwość zobaczenia, jak duży jest to zakład, jak skomplikowany jest proces produkcji opakowań szklanych, jak odpowiedzialna jest to praca i jaka ewolucja zaszła na terenie huty Jarosław od momentu jej powstania”.

 

Zainteresowane osoby będą mogły poznać 40-letnią historię huty. Przekonają się na własne oczy, z jakich surowców powstają butelki czy słoiki, z których codziennie miliony Polaków spożywa produkty spożywcze oraz dowiedzą się, jak ważny jest proces odzyskiwania szkła, które może być ponownie użyte w procesie produkcyjnym. Będą mogli także wziąć udział w akcjach edukacyjnych związanych z bezpieczeństwem, które firma O-I zaplanowała wspólnie ze strażą pożarną.

 

Zakład będą mogły zobaczyć osoby powyżej 12 roku życia, dlatego wszyscy zainteresowani proszeni są o wzięcie ze sobą dokumentu tożsamości. Z myślą o najmłodszych, firma O-I zaplanowała szereg atrakcji i konkursów, które będą prowadzone przez animatorów.

 

Na dzień otwarty huty Jarosław, firma O-I zaprasza 20 września w godzinach 9:00 - 14:00 do Zakładowego Domu Kultury mieszczącego się przy ul. Morawskiej 1 w Jarosławiu.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.