Start | Wiadomości | Polecane imprezy - zobacz więcej | Rzeszów. Ray Wilson w Filharmonii

Rzeszów. Ray Wilson w Filharmonii

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

W czwartek, 6 listopada 2014 r. o godz. 19:30 Ray Wilson wystąpi w  Filharmonii Podkarpackiej. Koncert będzie transmitowany przez Polskie Radio Rzeszów. Najnowsze wydawnictwo artysty bije rekordy sprzedaży. Kończą się bilety na koncerty w Rzeszowie i Bydgoszczy. Artysta zapowiada nowe występy: w Krakowie i Wrocławiu.

Ray Wilson został wyróżniony przez „Classic Rock Magazine” jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Jest kompozytorem, autorem tekstów, ceniony zwłaszcza za swoją sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa.

- Koncert Raya Wilsona to duże wydarzenie w naszym mieście ze względu na ponadczasowość muzyki prezentowanej przez tego artystę. Genesis to legenda progresywnego grania, muzyka na której wychowały się pokolenia. To dobrze, że Ray Wilson wykonuje też starsze utwory tego zespołu, nie tylko z płyty „Calling All Station”, której był współautorem. Przed nami magiczny wieczór 6 listopada, szczęśliwi ci, którzy kupili bilety a także ci, którzy w tym dniu będą słuchać Polskiego Radia Rzeszów - powiedział Jerzy Szlachta, kierownik redakcji muzycznej rzeszowskiej rozgłośni.

Cały koncert transmitowany będzie od godz. 19:30 na falach Radia Rzeszów: Bieszczady 99,2 MHz, Leżajsk, 102,9 MHz, Lubaczów 103,7 MHz, Rzeszów  106,7 MHz, Mielec 96,4 MHz, Przemyśl 102 MHz, Tarnobrzeg 90,3 MHz, Podkarpacie 90,5 MHz. Radia można słuchać również w Internecie pod tym adresem: http://www.radio.rzeszow.pl/

- To wspaniałe, że wreszcie mogę w Rzeszowie zagrać z moim zespołem koncert, który będzie transmitowany przez Radio Rzeszów. Jestem pewien, że będziemy się doskonale bawić oraz że uda nam się stworzyć świetną atmosferę. Do zobaczenia wkrótce! – dodał Ray Wilson.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.