Start | Wiadomości | Podkarpackie. Świątecznie w sklepach

Podkarpackie. Świątecznie w sklepach

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font
image Fot. archiwum

13 i 14 grudnia w Pasażach Tesco w całej Polsce, odbędzie się Świąteczny Weekend Rabatów. W tych dniach klienci będą mogli skorzystać ze specjalnej przedświątecznej oferty i zrobić zakupy w okazyjnych cenach. Po bożonarodzeniowe inspiracje warto też przyjść do Centrum Handlowego Auchan Krasne, gdzie 12 i 13 grudnia odbędzie się świąteczny jarmark rękodzieła. Nie lada atrakcja czeka na najmłodszych w niedzielę. W czasie, kiedy rodzice będą spokojnie robić zakupy, maluchy obejrzą bezpłatny, świąteczny spektakl teatralny.

 

W Tesco w akcji bierze udział kilkaset sklepów, które przygotowały liczne rabaty, obniżki oraz wyjątkowe promocje. Świąteczny Weekend Rabatów to doskonała okazja do kupienia prezentów dla najbliższych lub skorzystania z ofert i usług w korzystnych cenach. Atmosferę zakupów umilą dekoracje świąteczne, a w wybranych lokalizacjach odbędą się świąteczne eventy.

W Auchan pośród oferowanych, ręcznie wykonanych produktów będzie można znaleźć między innymi oryginalną biżuterię, obrazy, malowane kamienie, ręcznie szyte zabawki czy ozdoby z masy solnej, a także wiele niepowtarzalnych stroików artystycznych oraz kompozycji świątecznych. Nie zabraknie również elementów rzemiosła artystycznego – drobnych przedmiotów z wikliny czy dekoracyjnych świec. Dodatkowo przy wybranych stoiskach będzie można samemu spróbować sztuki rzemiosła. Podczas specjalnych warsztatów twórcy pokażą, jak własnoręcznie wykonać małe, świąteczne dzieła z masy solnej. Przewidziano również niespodzianki dla łasuchów. Wśród świątecznych słodkości znajdą się miody, czekoladki oraz pierniki.


Natomiast w niedzielę 14 grudnia podczas bezpłatnego spektaklu teatralnego z cyklu „Bajkowe niedziele”, wszystkie dzieci dowiedzą, co w swoim świątecznym worku kryje święty Mikołaj. Poczciwy brodacz wyciągnie z niego bajkowe postaci i pełne przygód opowieści. Maluchy poznają między innymi historię pewnej bardzo niegrzecznej księżniczki i wspólnie z Mikołajem postarają się ją nauczyć trzech magicznych słów kluczy, będących wyznacznikiem dobrego wychowania. Z pomocy małych widzów Mikołaj skorzysta również przy okazji innych baśniowych postaci. Maluchy będą wspólnie rozwiązywać magiczne zagadki oraz brać czynny udział we wszelkich zabawach, organizowanych przez towarzyszki Mikołaja – Śnieżynki. Wspaniałe piosenki oraz rymowanki, których mali widzowie nauczą się w czasie spotkania z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.


Świąteczny jarmark rękodzieła odbędzie się 12 i 13 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Spektakl pt. „Bajki z worka Mikołaja” będzie wystawiany w niedzielę 14 grudnia trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!

 

 

 

 

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.