Start | Wiadomości | Region - zobacz więcej | Podkarpackie. Czeka praca w brytyjskich magazynach

Podkarpackie. Czeka praca w brytyjskich magazynach

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

 

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES mogą prowadzić proces rekrutacyjny. – O pomoc do urzędów pracy w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. Dobrze układająca się współpraca sprawiła, że organizujemy wspólnie już ósmy nabór w Rzeszowie – podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

 

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

 

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około £7-8.

 

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES– wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne odbędzie się 5 lutego br. Wszystkie zainteresowane osoby powiadomione zostaną telefonicznie.

 

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.oferty.praca.gov.pl, pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.