Start | Wiadomości | MotoKlub - zobacz więcej | Volkswagen. Nowy Touran

Volkswagen. Nowy Touran

Rozmiar czcionki: Decrease font Enlarge font
image Fot. archiwum

Ogromna przestrzeń na realizację wielkich planów – w gronie nawet siedmiu osób. Nowy Touran łączy w sobie liczne zalety, które przyniosły sukces jego poprzednikom, i dopełnia je takimi atutami, jak nowoczesny silnik oraz szeroka gama systemów wspomagania i infotainment. Na kierowców i pasażerów czeka w sumie ponad 50 innowacyjnych rozwiązań.

Podczas światowej premiery, która odbyła się 24.02.2015 w Wolfsburgu, wytrawna publiczność przekonała się, że sam projekt równie dobrze oddaje ducha nowoczesności. Duże szklane powierzchnie podkreślają nieprzeciętną przestronność modelu, a opadająca linia dachu nadaje nadwoziu dynamiczny kształt.

Mimo niewielkich gabarytów i sportowego charakteru Touran najnowszej generacji nie stracił na swojej uniwersalności i wciąż zapewnia tyle przestrzeni, ile potrzeba na wspólne wypady. Możesz nawet dodać dwa miejsca siedzące i zmieścić 7-osobową grupę. Czy przewozisz małą bandę urwisów, czy wyruszasz w podróż razem z sześciorgiem przyjaciół – wszyscy pasażerowie mogą wygodnie i bezpiecznie usiąść w osobnych fotelach z czujnikiem zapięcia pasów. Siedzenia w drugim i trzecim rzędzie są fabrycznie wyposażone w mocowania ISOFIX, a wnętrze jest rozplanowane w taki sposób, że również pasażerowie siedzący z tyłu mają wystarczająco dużo miejsca, by w pełni rozkoszować się wspólną jazdą.

Każda podróż nowym Touranem jest przyjemnością za sprawą jego wielu przydatnych funkcji. Dzięki elementom zapobiegającym przemieszczanie bagażu – m.in. pasowi mocującemu - z łatwością utrzymasz porządek w bagażniku. Opcjonalny system „Easy Open” pomoże bez wysiłku umieścić rzeczy w bagażniku – nawet gdy obie ręce masz zajęte.

Ruch stopą pod podwoziem z tyłu samochodu wystarczy do odblokowania i otwarcia bagażnika, który w wersji z 5 siedzeniami ma pojemność 743 litrów. Fabrycznie montowane radio „Composition Touch” lub jeden z opcjonalnych systemów radiowych i nawigacyjnych dbają o przyjemność dla ucha podczas podróży. Opcjonalna funkcja sieciowa „Car-Net App-Connect” udostępnia na życzenie systemy „Composition Media”, „Discover Media” i „Discover Pro”. Dzięki temu możesz korzystać z całego szeregu aplikacji do wymiany danych między nowym Touranem a smartfonem i cieszyć się nowymi możliwościami – od tych praktycznych i informacyjnych po rozrywkowe. Nowy Touran to bezpieczeństwo, wygoda i zabawa – dla ciebie, rodziny i przyjaciół.

  • email Prześlij znajomemu
  • print Wersja do druku
  • Plain text Czysty tekst
Get Adobe Flash player
Tagi
Dla tego artykułu nie określono tagów
Nasz Rzeszów © 2006-2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.